Menu
 
NARTY
 GDZIE NA NARTY
 Kalkulator narciarski
 TEL. GOPR 985
GÓRY SOWIE
 FAKTY
 MAPA
 FILMY
 GALERIA
 KAMERA
 MAPA TURYSTYCZNA
 POGODA
 SZLAKI TURYSTYCZNE
TURYSTYKA
 INFORMACJE
GMINY
 LINKI
STRONY TEMATYCZNE
 GÓRY SOWIE
 EULENGEBIRGE
REDAKCJA
 Statystyki
 Top 10
 KONTAKT
ARCHIWUM
 WSZYSTKIE
 SZUKAJ

 Szukaj
 

 Informacje: SKIBUS za 7 złotych

Przejdź wsteczTego jeszcze nie było. Super propozycja z Bielawy! Od 1 lutego uruchomiony będzie SKIBUS na Przełęcz Jugowską! Za 7 złotych dojazd i powrót, a w cenie 3 wjazdy wyciągiem.

Informacja Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta Bielawy:

Referat Komunikacji Miejskiej bielawskiego urzędu zachęca wszystkich narciarzy do korzystania ze SKIBUS-a, który od czwartku (1 lutego) kursować będzie na Przełęcz Jugowską. Bilet w obie strony kosztować będzie 7 zł. Uprawnia on do dwukrotnego bezpłatnego wjazdu wyciągiem na stok narciarski „Bester SKI” i jednorazowego na „Jugów Park”. Ponadto będzie można otrzymać 20% rabatu przy wejściu na pływalnię miejską „Aquarius”. Autobus wyjeżdżać będzie z Bielawy, z Placu Kościelnego o godzinie 8.40 i 10.40. Zatrzymywać się będzie na przystankach tak jak autobus linii nr 60. Powrót zaplanowany jest na godzinę 15.15.

[ Wstecz ] [ Strona główna ]

 
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund

Polecane strony :

Hurtownia Elektryczna Strzegom | Sklep narciarski | Komputery Swidnica | Hurtownia rowerowa Swidnica | Maszyny kamieniarskie Strzegom


<