Menu
 
NARTY
· Gdzie na narty
· Kalkulator narciarski
GÓRY SOWIE
· Fakty
· Mapa
· Filmy
· Galeria
TURYSTYKA
· Góry Sowie
GMINY Gór Sowich
· Strony Gmin
inni o Górach Sowich
·  góry sowie
· eulengebirge
o nas
· Statystyki
· Top 10
· info redakcyjne
Archiwum
· wszystkie artykuły
· szukaj artykułu

 Szukaj
 

 Informacje: SKIBUS za 7 złotych

Przejdź wsteczTego jeszcze nie było. Super propozycja z Bielawy! Od 1 lutego uruchomiony będzie SKIBUS na Przełęcz Jugowską! Za 7 złotych dojazd i powrót, a w cenie 3 wjazdy wyciągiem.

Informacja Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta Bielawy:

Referat Komunikacji Miejskiej bielawskiego urzędu zachęca wszystkich narciarzy do korzystania ze SKIBUS-a, który od czwartku (1 lutego) kursować będzie na Przełęcz Jugowską. Bilet w obie strony kosztować będzie 7 zł. Uprawnia on do dwukrotnego bezpłatnego wjazdu wyciągiem na stok narciarski „Bester SKI” i jednorazowego na „Jugów Park”. Ponadto będzie można otrzymać 20% rabatu przy wejściu na pływalnię miejską „Aquarius”. Autobus wyjeżdżać będzie z Bielawy, z Placu Kościelnego o godzinie 8.40 i 10.40. Zatrzymywać się będzie na przystankach tak jak autobus linii nr 60. Powrót zaplanowany jest na godzinę 15.15.

[ Wstecz ] [ Strona główna ]

 
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.05 sekund

Polecane strony :

Hurtownia Elektryczna Strzegom | Sklep narciarski | Komputery Swidnica | Hurtownia rowerowa Swidnica | Maszyny kamieniarskie Strzegom


<